OVER ONS

Bestuursbureau

Het bestuursbureau is gevestigd in Tiel en is faciliterend voor de scholen van OPO-R.

 

De afdelingen van het bestuursbureau zijn:


 

 

Bestuur

 

  Danny Bonn

 

Voorzitter College van Bestuur a.i.

 

danny.JPG

     

d.bonn@opo-r.nl

ma-di-wo-do-vr

            

 

 

Directie

 

  Funs Uiting

 

Algemeen Directeur a.i.

Fun.jpg  

 

f.uiting@opo-r.nl 

wo-do

 

 

Adminstratie

 

  José Bransz

 

Administratie medewerker

 

jose.JPG

 

administratie@opo-r.nl

 

ma tot 14:30

di tot 17:00

do tot 17:00

do-vr tot 11:45

 

 

 

Adminstratie

 

  Margreet van den Born

 

Administratie medewerker

 

margreet.JPG  

administratie@opo-r.nl

 

ma-wo

 

Facilitair

 

  Aad van Duuren

 

Beleidsmedewerker

 

aad.jpg

 

facilitair@opo-r.nl

 

ma-di-wo-do-vr

 

 

 

Financieel

 

  vakant

 

Beleidsmedewerker

avatar.png 

 

 

 

  financien@opo-r.nl

 

 

 

 

Onderwijs & Kwaliteit

 

  Joke van der Burg

 

Beleidsmedewerker

joke.JPG

 

onderwijs@opo-r.nl

 

di-do-vr

 

Personeelszaken

 

  Rudy Tijs

 

 Beleidsmedewerker

rudy tijs.jpg

 

personeelszaken@opo-r.nl

 

di-wo-do-vr

 

 

Personeelszaken

 

  Maartje Both

 

 Beleidsmedewerker

 

maartje.JPG

 

 
 

personeelszaken@opo-r.nl

 

ma-di-wo-do-vr