OVER ONS

Bestuursbureau

Het bestuursbureau is gevestigd in Tiel en is faciliterend voor de scholen van OPO-R.

 

De afdelingen van het bestuursbureau zijn:


 

 

Bestuur

 

  Floris Dekker

 

Voorzitter College van Bestuur

 

Floris.JPG

     

bestuur@opo-r.nl

 

di-wo-do-vr

 

            

 

 

Directie

 

  Danny Bonn

 

Algemeen Directeur

danny.JPG  

d.bonn@opo-r.nl

 

ma-di-wo-do-vr

 

Adminstratie

 

  José Bransz

 

Administratie medewerker

 

jose.JPG

 

administratie@opo-r.nl

 

ma tot 12:30

di tot 17:00

wo tot 12:00

do-vr tot 12:00

 

 

 

Adminstratie

 

  Margreet van den Born

 

Administratie medewerker

 

margreet.JPG  

administratie@opo-r.nl

 

ma-wo

 

Facilitair

 

  Aad van Duuren

 

Beleidsmedewerker

 

aad.jpg

 

facilitair@opo-r.nl

 

ma-di-wo-do-vr

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onderwijs & Kwaliteit

 

  Joke van der Burg

 

Beleidsmedewerker

joke.JPG

 

onderwijs@opo-r.nl

 

wo-do-vr

 

Personeelszaken

 

  Maartje Both

 

 Beleidsmedewerker

maartje.JPG

 

personeelszaken@opo-r.nl

 

ma-di-wo-do-vr