OVER ONS

Bestuursbureau

et bestuursbureau is gevestigd in Tiel en is faciliterend voor de scholen van OPO-R.

 

De afdelingen van het bestuursbureau zijn:


 

Bestuur

 

  Ellen Pieterse

 

Voorzitter College van Bestuur

Ellen Pieterse 200133.jpg  

 

e.pieterse@opo-r.nl

ma-di-wo-do-vr

 

Directie

 

  Danny Bonn

 

 Algemeen directeur

 

 danny.JPG    

d.bonn@opo-r.nl

ma-di-wo-do-vr

 

Administratie

 

  José Bransz

 

Administratie medewerker

 

jose.JPG

 

administratie@opo-r.nl

 

ma tot 17:00

di tot 17:00

do tot 14:30

vr tot 11:45

 

 

 

 

Bestuursondersteuning

 

  Corrie van Thiel

 

bestuursondersteuner

 Corrie klein.jpg    

bestuursondersteuning@opo-r.nl

ma-di-wo-do

Facilitair

 

  Aad van Duuren

 

Beleidsmedewerker

 

aad.jpg

 

facilitair@opo-r.nl

 

ma-di-wo-do-vr

 

 

 

Financieel

 

  Egbert Wentzel

 

Beleidsmedewerker

avatar.png 

 

 

 financien@opo-r.nl

 ma-wo-do

 

 

 

Onderwijs & Kwaliteit

 

  Joke van der Burg

 

Beleidsmedewerker

joke.JPG

 

onderwijs@opo-r.nl

 

di-do-vr

 

Personeelszaken

 

  Rudy Thijs

 

 Beleidsmedewerker

rudy tijs.jpg

 

personeelszaken@opo-r.nl

 

di-wo-do-vr