OVER ONS

Bestuursbureau

Het bestuursbureau is gevestigd in Tiel en is faciliterend voor de scholen van OPO-R.

 

De afdelingen van het bestuursbureau zijn:


 

Bestuur

 

  Ellen Pieterse

 

Voorzitter College van Bestuur

Ellen Pieterse 200133.jpg  

 

e.pieterse@opo-r.nl

ma-di-wo-do-vr

 

 

Administratie

 

  José Bransz

 

Administratie medewerker P&O & Financieel

 

José bransz.jpg

 

administratie@opo-r.nl

 

ma tot 17:00

di tot 17:00

do tot 14:30

vr tot 11:45

 

 

 

Administratie

 

  Marijke Hofman

 

Administratie medewerker

 

 Marijke Hofman 2019.jpg    m.hofman@opo-r.nl

 

di v.a. 13:00

do v.a. 13:00

vr v.a. 13:00

 

Bestuursondersteuning

 

  Corrie van Thiel

 

bestuursondersteuner

 2018-12-24 CvThiel.jpg    

bestuursondersteuning@opo-r.nl

ma-di-wo-do

Facilitair

 

  Aad van Duuren

 

Beleidsmedewerker

 

aad.jpg

 

facilitair@opo-r.nl

 

ma-di-wo-do-vr

 

 

 

Financieel

 

  Egbert Wentzel

 

Beleidsmedewerker

egbert.jpg 

 

 

 financien@opo-r.nl

 ma-wo-do

 

 

 

 

Onderwijs & Kwaliteit

 

 

 

  Simone Doorson

 

 

 

Beleidsmedewerker

 

SD.jpg     

onderwijs@opo-r.nl

 

di-wo-do-vr

Personeelszaken

 

  Rudy Thijs

 

 Beleidsmedewerker

rudy tijs.jpg

 

personeelszaken@opo-r.nl

 

di-wo-do-vr